organisatie

Directie

Willem de Kok (algemeen directeur)
050 5222 720
willem.dekok@martiniplaza.nl

Secretariaat

Ingrid Beeftink (managementassistent)
050 5222 720
ingrid.beeftink@martiniplaza.nl

Marketing

Aletta van de Haar (marketing manager)
050 5222 693
aletta.vandehaar@martiniplaza.nl

Peter Wijma (medewerker marketing)
050 5222 692
peter.wijma@martiniplaza.nl

Sales

Mario Oomkens (senior accountmanager)
050 5222 622
mario.oomkens@martiniplaza.nl

Bert Janssen (accountmanager)
050 5222 627
bert.janssen@martiniplaza.nl

Marieke Woldhuis (accountmanager)
050 5222 625
marieke.woldhuis@martiniplaza.nl

Daphne Bezema (accountmanager)
050 5222 621
daphne.bezema@martiniplaza.nl

Linda Geensen (accountmanager)
050 5222 623
linda.geensen@martiniplaza.nl

Martin Hoek (accountmanager)
050 5222 624
martin.hoek@martiniplaza.nl

Monica Dröge (receptie)
050 5222 818
monica.droge@martiniplaza.nl

Jeanette Uwland (reserveringen)
050 5222 752
jeanette.uwland@martiniplaza.nl

Theater

Annerie Knol (programmeur)
050 5222 691
annerie.knol@martiniplaza.nl 

Financiën en Administratie

René van der Bij (controller)
050 5222 644
rene.van.der.bij@martiniplaza.nl

Maria Lopes (boekhouding)
050 5222 641
maria.lopes@martiniplaza.nl

Operations

Ronald Wijkstra (manager operations)
050 5222 790
ronald.wijkstra@martiniplaza.nl

Marcel Bos (projectmanager)
050 5222 731
marcel.bos@martiniplaza.nl

Henk Bovenhuis (projectmanager)
050 5222 736
henk.bovenhuis@martiniplaza.nl

Wybe Berkepas (toneelmeester)
050 5222 781
wybe.berkepas@martiniplaza.nl

Klaas Koning (theatertechniek)
050 5222 782
klaas.koning@martiniplaza.nl

Jeroen te Nijenhuis (souschef)
050 5222 743
jeroen.tenijenhuis@martiniplaza.nl

Richard Vlasma (souschef)
050 5222 745
richard.vlasma@martiniplaza.nl

Technisch beheer

Douwe Koning (technisch beheer)
050 5222 666
douwe.koning@martiniplaza.nl

David Wassenaar (technisch beheer)
050 5222 665
david.wassenaar@martiniplaza.nl