Tis Hier Geen Hotel 2

07 februari
Tis Hier Geen Hotel 2

Na het succes van de eerste voorstelling is er nu ‘Tis Hier Geen Hotel 2’, een herkenbare, humoristische en soms gênante voorstelling over leven én overleven met pubers. Een voorstelling voor iedereen die een puber in huis heeft of zelf ooit puber is geweest.

Tickets en tijden

Datum
Aanvang
Prijs
wo 07 feb.
20:00
€ 28,20

Inclusief (eventuele) toeslagen

Fonkelnieuwe voorstelling

Nóg meer gesmijt met deuren, hopeloos bankhangen en lege verpakkingen in de koelkast; welkom bij ‘Tis Hier Geen Hotel 2’. In deze fonkelnieuwe voorstelling laten cabaretières Ellen Dikker, Hanneke Drenth en Dianne Liesker zien wat er gebeurt als pubers jouw huis als hotel beschouwen. En waarom het dan in een permanente staat van chaos verkeert. Maar ook al worden we soms knettergek van onze pubers, we houden toch van ze en kunnen meestal hard met én om ze lachen. En zij om ons, want ‘OMG, wij zijn zó boomer’.  

Duur voorstelling
20.00 – 21.30 uur
Geen pauze 

Een complete avond uit

Een avond Martiniplaza is meer dan het bezoeken van een voorstelling. Bestel hieronder tegelijk met je tickets een arrangement (ontvangst/pauze/nagenieten) en/of een diner.
Heb je al tickets voor de voorstelling, maar nog niet geboekt voor ons restaurant? Reserveer dan je  tafel via deze link.

arrangementen 1
arrangementen 1
arrangementen 2
arrangementen 2
arrangementen 3
arrangementen 3
arrangenmten 4
arrangenmten 4
Datum
Aanvang
Prijs
wo 07 feb.
20:00
€ 28,20

Inclusief (eventuele) toeslagen

Ook interessant

Musical Theater

De Hospita

19 januari - 21 januari
De Hospita
Musical Theater

Mamma Mia!

20 maart - 24 maart
Mamma Mia!
Toneel Theater

Wat mijn man niet weet

31 januari
Wat mijn man niet weet