Beste standhouders
Geniet tijdens de beursdagen van een heerlijke maaltijd! Stap binnen bij Brasserie Loeks (zonder reservering) of reserveer vooraf voor het deelnemersrestaurant (reserveer hier via de webshop)
Hieronder vind je meer informatie over de culinaire invulling in Brasserie Loeks en het deelnemersrestaurant.
Het thema van 2025: Toekomstmakers
Tijdens Toekomstmakers verkennen we de nieuwste trends, van kunstmatige intelligentie en duurzame technologie tot sociale innovatie en de toekomst van werk. Je ontmoet toonaangevende denkers en doeners en doet inspiratie op om zelf onderdeel te worden van de toekomst.
Brasserie Loeks | 11.00 - 20.00 uur
Een moderne Brasserie met een warme, gezellige en informele sfeer. Brasserie Loeks is de ideale plek om elkaar te ontmoeten en geschikt voor diverse gelegenheden. Van zoet, lunch en hartig, tot borrel en diner. Onze koks koken heerlijk voor je. Dat doen ze met lokale producten en de smaken van het seizoen. Geopend voor zowel lunch als diner. U hoeft hiervoor niet te reserveren.
- Lunchkaart: 11.00 – 16.00 uur
- Dinerkaart: 17.00 – 20.00 uur


Deelnemersrestaurant
Geopend van 17.00 - 20.00 uur
€ 24,50 per persoon per dag
Op beide beursdagen kunt u in het deelnemersrestaurant terecht voor een dinerbuffet met keuze uit vlees en/of vis, vegetarisch, aardappelgerecht, groenten en rauwkost.

